PROJEKTY UNIJNE

Aktualności - „Wzmocnienie potencjału Pomorskiej Krainy w Kratę – rozbudowa filii MPŚ w Swołowie”

Wybór głównego wykonawcy robót budowlanych
4 Stycznia 2010
Po wielomiesięcznych przygotowaniach związanych m.in. z procedurami przetargowymi wyłoniono głównego wykonawcę robót budowlanych projektu pt. „ Wzmocnienie potencjału pomorskiej Krainy w Kratę – Etap II rozbudowa filii MPŚ w Swołowie.” Prace remontowo – budowlane wykonywać będzie firma Ekoinbud z Gdańska.
Rozpoczęcie prac budowlanych
5 Stycznia 2010
Przed nami dwa lata pracy poświęconej rewitalizacji ośmiu zabytkowych obiektów budownictwa szkieletowego w Swołowie. Całość prac zakończyć się ma uroczystym otwarciem dla zwiedzających (grudzień 2011 r.) kolejnych miejsc ukazujących kulturę wiejską z terenów Pomorza Środkowego. W zakładce Projekty Unijne Etap II znajdują się informacje o funkcjach oraz położeniu poszczególnych obiektów.
Przebieg prac budowlanych
14 Października 2011
Przedstawiamy dokumentacje fotograficzną przebiegu prac budowy.